CK One Edt 100ml Unisex Tester Parfüm


CK One unisex parfüm hem erkekler hem de kadınlar için canlandırıcı bir etkiye sahip.

Calvin Klein'ın Unisex parfümü CK ONE yenilikçi kokusuyla senelerden beri yürekleri fethediyor .
Calvin Klein One unisex Parfüm meyveler , Yeşil notalar ve turunçgillerle dolu bir açılış , Papatya meyvesi ile egzotik bir dokunuş kazanıyor . 
Baskın kokusu ile odunlar ve çiçekler parfümün hem sert hem hafifi iki farklı yönünü hissettiriyor .

Üst Nota : Yeşil notalar ,Ananas , mandalina ,bergamot , papatya , limon .  

Kalp : Muskat , orris kökü , bergamot , limon , kakule , papatya ,ananas . 

Dip Nota : Amber , meşe yosunu , sandal ağacı , misk , sedir ağacı .

Burun : Harry Fremont ve  Alberto Morillos .

Piyasaya Çıkış Yılı : 1994 

Tester parfümler orjinal parfümlerin numuneleridir parfüm üreticisi firmalar tarafından parfümerilere verilen, müşterilerin parfümü satın almadan önce kokusunu deneyebilecekleri numunelerdir . yani Tester Parfüm = Orijinal Parfüm diyebiliriz.

Sizlere sunduğumuz tester parfümler hiç kullanılmamış bandrolleri ve barkodları bulunup rafa dahi girmemiş ürünlerdir.

Tester Parfüm ile Orjinal Parfüm arasındaki Fark Nedir ? 

Gerçek tester parfümler orijinal parfüm kutularında değil tester parfümler için özel olarak hazırlanmış tester kutusunda olur ve bu kutular orjinal parfüm kutularına göre daha basit ve sade olurlar. 

Tester parfüm kutularının üzerinde tester, testeur, demoware, demonstrasyon testeur, not for sale gibi yazılar bulunur. Parfüm markalarına göre kutuların üzerinde yazılan yazılar değişkendir.

Tester parfümlerin şişesi tester olmayan orjinal parfümlerin şişeleri ile aynıdır, şişede bir fark göremezsiniz. Sadece şişe üzerinde veya alt kısmındaki etiketlerinde aynen kutunun üzerindeki gibi tester olduğunu belirten yazılar yazar.

Orjinal tester parfümü nerede bulacağız ve nasıl alacağız?

Orjinal tester parfümler parfümerilerde satılamaz çünkü parfümerilere dağıtıcı firmalar tarafından test ettirmeleri için ücretsiz olarak verildiği için bu tester parfümleri satma yetkileri yoktur.

Markatester.com olarak sitemizde bulunan bütün ürünlerin yasal olarak satış seltifikamız bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz markaların distiribütörlerinden sizzler için güvenilir bir şekilde stoklarına getiriyoruz.

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.