CK Be Edt 100 ml Unisex Tester Parfüm

CK Be erkek ve kadının çok nadir anlaştığı noktalardan biridir .

Calvin Klein'ın unisex parfümü CK Be Özgürlüğe yapılan övgü gibi . Açılışı ferah ve aromatik  . 
Nanenin canlandırıcı , Lavantanın rahatlatıcı hafif ve keskin kokusuyla başlangıç yapan parfüm orta notalarda odun ve çiçek kokularıyla olgunlaşıyor . 
Özellikle değerli odunları öne çıkartan korkusuz karakteri dikkat çekici .

Hafif , modern ve temiz kokusu erkek ve kadın herkesin hoşuna gidecek . 
Parfüm kokusuyla ve şişe yapısıyla oldukça minimalist bir estetik sunuyor.

Üst Nota : Yeşil notalar , Mandalina , nane , lavanta , yeşil notalar . 

Kalp : Manolya , yasemin , seftali , ardıç , çimen , feyza , orkide .

Dip Nota : Amber , reçine , sedir ağacı , sandal ağacı  , vanilya .

Burun : Ann GOTTİEB . 

Piyasaya Çıkış Yılı : 1996

Tester parfümler orjinal parfümlerin numuneleridir parfüm üreticisi firmalar tarafından parfümerilere verilen, müşterilerin parfümü satın almadan önce kokusunu deneyebilecekleri numunelerdir . yani Tester Parfüm = Orijinal Parfüm diyebiliriz.

Sizlere sunduğumuz tester parfümler hiç kullanılmamış bandrolleri ve barkodları bulunup rafa dahi girmemiş ürünlerdir.

Tester Parfüm ile Orjinal Parfüm arasındaki Fark Nedir ? 

Gerçek tester parfümler orijinal parfüm kutularında değil tester parfümler için özel olarak hazırlanmış tester kutusunda olur ve bu kutular orjinal parfüm kutularına göre daha basit ve sade olurlar. 

Tester parfüm kutularının üzerinde tester, testeur, demoware, demonstrasyon testeur, not for sale gibi yazılar bulunur. Parfüm markalarına göre kutuların üzerinde yazılan yazılar değişkendir.

Tester parfümlerin şişesi tester olmayan orjinal parfümlerin şişeleri ile aynıdır, şişede bir fark göremezsiniz. Sadece şişe üzerinde veya alt kısmındaki etiketlerinde aynen kutunun üzerindeki gibi tester olduğunu belirten yazılar yazar.

Orjinal tester parfümü nerede bulacağız ve nasıl alacağız?

Orjinal tester parfümler parfümerilerde satılamaz çünkü parfümerilere dağıtıcı firmalar tarafından test ettirmeleri için ücretsiz olarak verildiği için bu tester parfümleri satma yetkileri yoktur.

Markatester.com olarak sitemizde bulunan bütün ürünlerin yasal olarak satış seltifikamız bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz markaların distiribütörlerinden sizzler için güvenilir bir şekilde stoklarına getiriyoruz.

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.